Zakład rehabilitacji REHNOWA

Zakład Fizjoterapii REHNOWA został założony w lutym 2007 roku w celu zapewnienia lepszego dostępu do usług rehabilitacyjnych mieszkańcom Gminy Dębica i okolic. Pracując, przez wiele lat, jako fizjoterapeuta w sektorze publicznym, założycielka Zakładu uważała, że dostępność i jakość usług w gminie Dębica są ograniczone i otwarcie takiej placówki będzie korzystne dla wszystkich mieszkańców. Ogromne znaczenie w podjęciu decyzji miały władze Gminy z Wójtem Stanisławem Rokoszem na czele, którzy podjęli decyzję o budowie Ośrodka zdrowia w Pustkowie Osiedlu.

Stworzone warunki doprowadziły do ​​powstania profesjonalnego, zorientowanego na pacjenta zakładu rehabilitacji medycznej. W czerwcu 2007 roku podpisany został pierwszy kontrakt z NFZ w zakresie Fizjoterapii Ambulatoryjnej. Od początku powstania zakładu celem było świadczenie możliwie najlepszej opieki w przyjaznym środowisku, w którym czas i potrzeby pacjenta są traktowane z największym szacunkiem i uwagą.

W 2014 roku zakład został wpisany do Rejestru Podmiotów Prowadzących Działalność Leczniczą co gwarantuje spełnianie szeregu wymagań ujętych w ustawie o działalności leczniczej. Równocześnie personel uczestniczy w wielu kursach i konferencjach podnoszących kwalifikacje zawodowe stając się zespołem profesjonalistów, który pomaga ludziom odzyskać zdrowie po urazach, operacjach lub bólu tak wydajnie i skutecznie jak tylko jest to możliwe - z pasją pomagając ludziom w potrzebie.

Zakład Fizjoterapii REHNOWA stale się rozwijał, co zaowocowało wygraniem konkursu na obsługę reaktywowanego uzdrowiska Latoszyn Zdrój, którego skarbem są unikatowe wody siarczkowo-siarkowodorowe. W czerwcu 2018 roku podpisana została stosowna umowa i rozpoczęto przygotowania do uruchomienia Oddziału Dziennego Rehabilitacji. Nowa placówka wyposażona jest w nowoczesny sprzęt, posiada wygodne sale rehabilitacyjne oraz przede wszystkim duży dział wodolecznictwa.

Filozofia leczenia w Zakładzie Fizjoterapii REHNOWA jest tym, co ją wyróżnia - słuchaj, staraj się zrozumieć problem pacjenta, postaw diagnozę i odpowiednio prowadź terapię. To proste, ale często niedoceniane podejście w połączeniu z najwyższą starannością sprawia, że ​​zakład jest jednym z najwyżej cenionych i cieszy się dużą popularnością i uznaniem pacjentów.

Jak pomagamy

Nie jesteśmy robotami, słuchamy i staramy się zrozumieć. Ustalamy Twoje oczekiwania, badamy, diagnozujemy i znajdujemy Twój ból - to dla nas naprawdę ważne. Następnie wyjaśniamy problem i ustalamy sposób, w jaki go naprawimy. Sposób, który wiemy, że działa a Ty będziesz zadowolony z efektów. Jesteśmy firmą zorientowaną na ludzi, wiemy, że nasi pacjenci przychodzą w dużej potrzebie.

Nasza reputacja jest oparta na skuteczności stosowanych metod. Koncentrujemy się na wynikach, dokładając wszelkich starań, abyś był zadowolony z naszych usług.

Mamy doświadczenie i kochamy to, co robimy. Niewiele rzeczy jest tak satysfakcjonujących, jak widok pacjentów wracających do normalnego życia i poruszających się swobodnie bez bólu. Mamy kadrę fizjoterapeutów z doświadczeniem i pasją, którzy często pomagali już komuś, kto miał dokładnie ten sam problem co Ty.

Jesteśmy otwarci na rozmowy i sugestie. Jeżeli tego potrzebujesz kontaktujemy się z Twoim lekarzem prowadzącym. Wiemy, że kończąc wizytę, mogłeś zapomnieć zadać ważne pytanie dlatego jesteśmy do dyspozycji również później, możesz do nas zadzwonić w każdej chwili.

Nasi pacjenci są naszymi największymi rzecznikami

Wielu naszych pacjentów wyraziło pozytywne opinie. Wielu z nich polecało nas członkom rodziny lub znajomym. Zdecydowana większość jest zadowolona z udzielanych wyjaśnień problemu i dobranego planu leczenia. Słyszymy stwierdzenia, że wstępne konsultacje spełniają ich oczekiwania. Staramy się też, w miarę możliwości, ustalać optymalne terminy wizyt.

Dużą wagę przywiązujemy też do atmosfery. Wszystko z myślą o Pacjencie, którego zdrowie jest dla nas najwyższym priorytetem.